РОЗРОБКА САЙТІВ

НА PRESTASHOP

  • ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
  • SEO
  • АНАЛІТИКА
Scroll
Можливості

Prestashop - движок для електронної комерції, який має низку переваг для розробки інтернет-магазинів.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

CMS дозволяє додавати необмежену кількість товарів і категорій в інтернет-магазин. Підтримує різні види валют за рахунок вбудованої конвертації, а також різномаїття систем оплати.

РОЗШИРЕНІ SEO-ФУНКЦІЇ

Внутрішня SEO-оптимізація інтернет-магазину - обов'язковий етап розробки. У Prestashop представлені основні можливості для проведення грамотного налаштвання сайту для успішного просування.

ВБУДОВАНА АНАЛІТИКА

Продажі, замовлення, активність користувачів, прогноз показників конверсії та інші аналітичні дані доступні без установки додаткових модулів. Ви зможете стежити за статистикою безпосередньо в адмінпанелі сайту.

Схема роботи

ДО

Узгодження деталей проекту з клієнтом. Складання технічної документації. Формування команди для роботи над проектом.

ПІДЧАС

Створення дизайн-макетів. Верстка. Програмування. Тестування. Запуск сайту.

ПІСЛЯ

Технічна підтримка та розвиток веб-ресурсу. Пропозиція і впровадження поліпшень в готовий продукт на базі аналітики.

Гарантії на розробку
5 років гарантії на сайт
Ми даємо 5 років гарантії на сайт, тому в разі виникнення технічних проблем наші фахівці усунуть їх безкоштовно. Гарантійні зобов'язання припиняють свою дію, якщо в початковий код були внесені зміни клієнтом або третьою стороною.
Юридичний контроль термінів
Терміни фіксуються юридично в договорі. Ми готові виплатити компенсацію клієнту, якщо створення сайту буде розтягнуто в часі. Таким чином ми захищаємо інтереси наших клієнтів і підтримуємо високі стандарти розробки.
Контроль якості
У WhiteWeb створений спеціальний відділ, який контролює якість продукту, що розробляється на всіх етапах. Завдяки цьому ми мінімізуємо появу помилок на фінальній стадії реалізації.
Google friendly
Створюємо сайти, які точно сподобаються Google. Наші проекти відповідають стандартам Mobile friendly і Google Page Speed. Також ми обов'язково підключаємо і налаштовуємо сервіс аналітики Google TagManager і реєструємо веб-ресурс в Google Webmaster Tools.
Чому ми

5 років - мінімальний досвід наших розробників. Кожен фахівець, який працює над проектами, проходить обов'язкову сертифікацію і підтверджує свою кваліфікацію.

100% прозорість роботи: ви можете відстежувати прогрес виконання завдань в особистому кабінеті нашого Пункту спостереження.

3 рівня підтримки сайтів: 3D техпідтримка - відділ, який відповідає за надання інформаційної та технічної допомоги клієнтам WhiteWeb.

24 години на добу 7 днів на тиждень здійснюється онлайн-моніторинг працездатності сайту по 10 ключовим параметрам. Послуга надається безкоштовно протягом півроку.

6 місяців безкоштовного швидкісного хостингу на наших серверах.

Додаткові можливості від WhiteWeb

HR-модуль

Проводьте співбесіди прямо на сайті. Створюйте вакансії. Поповнюйте базу питань. Переглядайте відео-інтерв'ю, записані здобувачами в будь-який зручний час.

База маркетолога

Групуйте матеріали. Створюйте портретні цикли. Налаштовуйте взаємозв'язки між публікаціями. Просувайте сайт за низькочастотними словами.

Наскрізна аналітика

Отримуйте дані про переходи. Відстежуйте, який прибуток приносить кожен рекламний канал.

ПОРТФОЛІО WHITEWEB
Замовити сайт на Prestashop