Послуги WhiteWeb Технічна підтримка сайту

3 рівня техпідтримки
Технічна
допомога
Технічний супровід сайту включає рішення різних проблем, пов'язаних з працездатністю і оновленням веб-ресурсу.
Системний
моніторинг
Автоматичний моніторинг сканує сайт в режимі 24/7. Сервіс знаходить помилки в роботі веб-ресурсу та оповіщає про них співробітників техпідтримки, а вони — вирішують проблеми.
Безперервна
модернізація
Підтримкою вашого сайту буде займатися окрема команда, що складається з дизайнерів, верстальників, програмістів, копірайтерів та контент-менеджерів.
переваги 3D підтримки

Кваліфікована команда

3D техпідтримка — це окрема команда, що займається виключно супроводом сайтів. Мінімальний професійний стаж фахівців — 5 років.

Резерв фахівців

Резерв фахівців може знадобитися у різних випадках, наприклад, для розміщення контенту або для розробки нових елементів дизайну сайту. Розкажіть менеджеру, що саме має бути зроблено, і ми запропонуємо вам оптимальний варіант.

Персональний менеджер

За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер. Він забезпечує контроль на всіх етапах обробки заявки, надає інформаційну допомогу з питань, пов'язаних з оновленням функціоналу сайту, роботою в адмінпанелі, наповненням сторінок тощо.

3D підтримка бере під контроль всі аспекти роботи сайту та гарантує миттєве реагування

Всебічний контроль
сайту

Сервіс онлайн-моніторингу аналізує сайт за багатьма параметрами, знаходить помилки, непомітні на перший погляд. Наші фахівці будуть отримувати повідомлення про виявлені проблеми і одразу виправлятимуть їх. Жодних заявок і довгих узгоджень — ми гарантуємо миттєву реакцію.

ОЦІНИТИ ВАРТІСТЬ ПІДТРИМКИ САЙТУ
Бажаєте надіслати заявку іншим студіям, які розробляють сайти іншими шляхами?