Перетворюємо складні завдання в працюючі

продукти

  • УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
  • ШВИДКИЙ ЗАПУСК
  • КОНТРОЛЬ
Scroll

Студія WhiteWeb любить і вміє створювати цікаві і амбітні стартапи. Ми знаємо, як реалізувати хорошу ідею технічно, як перетворити цю ідею в реально працюючий продукт.

Готове рішення для вашого стартапу
Власна розробка
Універсальний движок
Швидкий запуск при мінімальних вкладеннях

CMS для SaaS-продукту або стартапа на базі сучасного фреймворку. За допомогою нашої системи можна збирати продукт через два дні після укладення договору. Протестували на своїх проектах і проектах наших клієнтів.

Наш движок універсальний і призначений для вирішення більшості завдань, поставлених перед стартапом. Ви можете використовувати готовий функціонал або замовити його доопрацювання - ми запропонуємо оптимальну стратегію розробки в обох випадках.

Розробка стартапу з нуля може обійтися в десятки тисяч доларів. Наше рішення відчутно скоротить витрати, адже ми пропонуємо готові напрацювання, які пройшли перевірку на простих і складних проектах.

Як ми працюємо

До

Опрацювання ідеї. Планування етапів розробки. Вибір технологій і методологій. Складання технічної документації проекту. Формування команди програмістів.

Підчас

Проектування продукту. Дизайн. Верстання. Front end і Back end. Тестування на кожному етапі.

Після

Підтримка продукту. Масштабування. Аналітика та модернізація.

Співпраця з WhiteWeb - це гарантія якості і повна прозорість.

ГАРАНТІЇ
Юридично зафіксовані терміни розробки
Детальне опрацювання завдань для кожного етапу розробки дозволяє нам дати точні терміни реалізації проекту. Тимчасові рамки фіксуються в договорі, тому в разі їх порушення WhiteWeb виплачує неустойку клієнту.
Детальна технічна документація
Грамотно складена технічна документація дає чітке уявлення про те, яким буде готовий продукт. До того ж, при розробці документів ми закладаємо можливість розвитку веб-проекту в подальшому без кардинальних переробок.
Підписання двостороннього NDA
Для забезпечення повної конфіденційності ми пропонуємо нашим клієнтам підписати двосторонній документ про нерозголошення інформації про проект. Таким чином ми захищаємо ваші дані, а також наші розробки.
Контроль якості
Відділ контролю якості бере участь у всіх процесах, починаючи зі складання технічної документації, закінчуючи розміщенням стартапу в публічному доступі. Завдяки цьому ми усуваємо помилки задовго до запуску проекту.
ПОРТФОЛІО WHITEWEB
залишити Заявку