РОЗРОБКА САЙТІВ

НА WORDPRESS

  • УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
  • ФУНКЦІОНАЛ
  • ЗРУЧНІСТЬ
  • SEO
Scroll

Wordpress - популярний движок, який підходить для розробки сайтів різної складності. Ми довгі роки займаємося створенням веб-ресурсів на цій CMS і точно знаємо, як використовувати її можливості для кожного проекту.

Що ви отримуєте
Кваліфікованих розробників
Професійний стаж наших фахівців - 5-10 років. Кожен з них проходить обов'язкову сертифікацію, без якої допуск до проекту неможливий.
Масштабований проект
Ми створюємо сайти на движку Wordpress, які в майбутньому можна масштабувати. Тому ви зможете розвивати свій проект в будь-якому напрямку.
Гарантію на сайт
WhiteWeb дає 5 років гарантії на сайт. Якщо протягом цього часу на веб-ресурсі відбудеться поломка, ми виправимо її в рамках гарантійної угоди.
Юридично зафіксовані терміни
Терміни розробки закріплені юридично, тому, якщо на створення сайту піде більше часу, ніж планувалося, ви отримаєте компенсацію.
Юридически зафиксированные сроки
Сроки разработки закреплены юридически, поэтому, если на создание сайту уйдет больше времени, чем планировалось, вы получите компенсацию.
Як ми працюємо

ДО

Складаємо план роботи. Пишемо технічне завдання. Збираємо команду. Вибираємо технології реалізації.

ПІДЧАС

Створюємо дизайн-макети. Верстаємо. Програмуємо. Тестуємо. Переносимо сайт на основний хостинг.

ПІСЛЯ

Надаємо технічний супровід сайту. Допомагаємо у розвитку веб-проекту. Пропонуємо способи підвищення ККД.

Возможности Wordpress
Універсальність
Wordpress вважається універсальним движком, на якому можна розробити і landing page, і корпоративний сайт.
Широкий функціонал
Функціонал движка дозволяє вирішувати безліч завдань за рахунок безлічі плагінів, покликаних спростити розробку.
Зрозуміла панель управління
У Wordpress досить зрозуміла й логічна панель управління, але й її можна поліпшити. Як - знають наші розробники.
Великий вибір рішень для SEO
Wordpress - движок, який дозволяє зробити якісну внутрішню SEO-оптимізацію.
ПОРТФОЛІО WHITEWEB
Додаткові опції
Наскрізна аналітика
Конструктор посадочних
База маркетолога
HR-модуль

Інструмент дозволить відповісти на ряд ключових питань будь-якого бізнесу, який просувається в інтернеті: як оцінити ефективність маркетингових активностей? які рекламні канали приносять більше грошей? як отримати повну картину про переходи? які ключові запити призводять більше клієнтів? скільки грошей було зароблено з конкретного банера?

Ми підключимо і налаштуємо наскрізну аналітику так, щоб ви могли почати отримувати результати максимально швидко.

Конструктор посадочних призначений для створення унікальних сторінок для просування товарів, анонсів акцій, реклами спецпропозицій і інших маркетингових завдань. У базовій комплектації представлено досить блоків для того, щоб створювати дійсно ефективні landing page.

Створюйте і тестуйте сторінки, щоб отримати розуміння того, що подобається вашій аудиторії.

База маркетолога - це інструмент, що дозволяє грамотно структурувати контент на сайті. Кілька рівнів вкладеності, фільтри, портретні цикли і банери - це лише мала частина функціоналу. При цьому Базу можна використовувати для підвищення ефективності просування веб-ресурсу в пошукових системах - великий SEO-інструментарій дозволяє зробити це.

Дизайн Бази маркетолога може бути виконаний в стилістиці вашого сайту (фірмові кольори, шрифти та ін.), або ж представлений в стандартному вигляді з мінімальними доробками.

Якщо ви плануєте використовувати сайт для пошуку співробітників, зверніть увагу на HR-модуль, призначений для проведення дистанційних відео-співбесід. Створюйте вакансії, виводьте питання в порядку пріоритету із загальної бази, дивіться інтерв'ю претендентів в будь-який зручний для вас час.

З HR-модулем ви зможете проводити більше результативних інтерв'ю і швидше закривати вакансії.

Якщо ви плануєте використовувати сайт для пошуку співробітників, зверніть увагу на HR-модуль, призначений для проведення дистанційних відео-співбесід. Створюйте вакансії, виводьте питання в порядку пріоритету із загальної бази, дивіться інтерв'ю претендентів в будь-який зручний для вас час.

З HR-модулем ви зможете проводити більше результативних інтерв'ю і швидше закривати вакансії.

на Wordpress Замовити сайт