Розробка сайтів Швидкі і красиві сайти

Інтерактивні рішення
з wow-ефектом

Розробляємо інтерактивні рішення, які і вражають, і вирішують бізнес-завдання вашого сайту. Складна анімація і wow-ефекти - це те, що ми любимо і вміємо робити найкраще!

По-справжньому зручно
в будь-якому форматі

Грамотний підбір дизайнерських рішень, детальне опрацювання архітектури проекту і використання перевірених технологій - наш спосіб створення сайтів, якими зручно користуватися на будь-яких пристроях.

Наші сайти любить
Google

Ми подбаємо про те, щоб сторінки веб-ресурсу відкривалися за лічені секунди. Високошвидкісні сайти, які подобаються Google, - це одна з причин, за якими вибирають WhiteWeb.

такого немає ні в кого
Моніторинг сайту 24/7

Підключаємо сайти до унікального сервісу, який цілодобово перевіряє сайт на помилки і працездатність, а також надає прості зрозумілі інструкції щодо усунення проблем.

Як ми цього досягаємо ПРОЦЕС РОЗРОБКИ

На першому етапі ми повністю занурюємося в тематику, пишемо технічне завдання і розробляємо інтерактивні прототипи - це необхідно для того, клієнт вивчив і протестував архітектуру проекту ще до розробки сайту.

Потім ми створюємо дизайн-макети - це досить копіткий процес, що вимагає активної участі клієнта. Напрацювання завантажуються в Пункт спостереження - сервіс, призначений для перегляду, коментування і затвердження готових сторінок. На етапі верстки та програмування реалізуються будь-які, навіть найсміливіші задуми з використанням передових технологій і власних рішень.

Тестування - завершальний етап розробки, на якому наші фахівці перевіряють, щоб на сайті не було помилок, що впливають на його функуціональность і зручність використання. Веб-ресурс буде переданий клієнту лише після того, як ми переконаємося, що проект працює бездоганно!

Чому такі різні ціни на розробку?
залишити заявку
над вашим проектом працюють профі
Богдан
SEO-спеціаліст
Денис
Засновник веб-студії
Максим
Програміст
Руслан
Директор веб-студії
Сергій
Дизайнер
Валерій
Програміст
Вікторія
Верстальник
над вашим проектом працюють профі
Богдан
SEO-спеціаліст
Денис
Засновник веб-студії
Максим
Програміст
Руслан
Директор веб-студії
Сергій
Дизайнер
Валерій
Програміст
Вікторія
Верстальник
Давайте обговоримо
Ваш проект
Лівий берег
Осокорки
Київ
вул. Дніпровська Набережна, 26К