Сайт корисної води Куяльник

Опис проекту
Односторінковий сайт з анімацією і каталогом продукції для мінеральної води "Куяльник", яку виробляє корпорація "Українські мінеральні води".
Роботи
  • Розробка сайту
  • Розробка дизайну

"Куяльник" — не просто мінеральна вода, вона має ряд корисних властивостей. Так, вона позитивно впливає на стан шлунка, нервової системи, печінки, нирок. Це враховувалося при розробці концепції: ми хотіли розповісти як про продукт в цілому, так і зробити акцент на його цілющих властивостях.

Щоб додати динаміки на сайт, ми запропонували клієнту використовувати анімацію — зробити так, щоб пляшка з водою завжди залишалася "у фокусі", переміщаючись з одного блоку до іншого при скролі вгору і вниз. Оскільки на сайті був запланований блок, присвячений природному джерелу, з якого видобувається вода, ми запропонували провести паралелі, "розливши" воду з пляшки. Клієнт схвалив ідею, але первісний варіант "сплеску" не підійшов, тому ми розробили ще один — саме його можна побачити на сайті "Куяльник". Лінійка продукції виведена в окремому блоці. Ми вирішили подати інформацію максимально лаконічно, тому, щоб ознайомитися з характеристиками води більш детально, не потрібно переходити на нову сторінку — досить клікнути на пляшку, щоб отримати усю необхідну інформацію.
image
РЕЗУЛЬТАТ

Сайт дає максимально повне уявлення про мінеральну воду "Куяльник", починаючи з корисних властивостей, закінчуючи історичною довідкою. За допомогою легкої анімації акцент був зроблений на пляшці, яка переміщається по скролу.

Залишити заявку на оцінку