Промо-сайти для компанії Олімп

Опис проекту
Розробка промо-сайтів для алкогольної продукції Olimp: Prime Vodka, крафтова горілка "Житник", коньяк Erevani Gold, "Бальзам Мольфара", "Малинівка" та "Вишиванка".
Роботи
  • Розробка кастомізованих блоків
  • Розробка 6 індивідуальних промо-блоків
  • Розробка конструктора блоків

Prime Vodka, крафтова горілка "Житник", коньяк Erevani Gold, "Бальзам Мольфара", "Малинівка" та "Вишиванка" — унікальні продукти зі своєю історією та особливостями. Деякі з них добре знайомі українському споживачеві, інші — тільки виходять на ринок.

Тому перед нами стояло завдання розробити сайти, які будуть поєднувати інформаційну складову та яскраве візуальне втілення. Анімація, незвичайні слайдери, детальне промальовування дрібних елементів — ось що відрізняє промо-сайти продукції Olimp, одного з лідерів лікеро-горілчаної продукції України.
image
image
image
image
image
image
РЕЗУЛЬТАТ

З самого початку ми робили ставку на яскраву візуалізацію, тому без анімації було не обійтися. На сайті "Вишиванки" парять метелики, на сайті "Житника" розливається фарба, на сайті Prime Vodka реалізовано паралакс-ефект, на сайті "Бальзам Мольфара" пливе серпанок, а слідом за курсором розсипаються іскри. Промо-сайти для продукції компанії Olimp, розроблені з урахуванням характеру кожного алкогольного напою.

Залишити заявку