Що таке

хороший дизайн сайту

Красиві, але не функціональні сайти — поширена проблема. Дуже часто можна зустріти інтерфейс, який дійсно вражає, але при цьому не досягає цілей, поставлених перед веб-ресурсом.

Тому, перш ніж обрати розробника, необхідно отримати відповіді на ряд ключових питань про дизайн: які завдання вирішує інтерфейс, які бувають методики створення макетів сторінок, чому вартість даної послуги може відрізнятися, чому краще замовляти комплексну розробку, що включає й дизайн, в одній веб- студії.

Завдання, які вирішує
Допомагає продавати
Спрощує взаємодію з сайтом
Формує імідж компанії

Дизайн, що продає — це дизайн, вивірений до дрібниць, адже його завдання зводиться до того, щоб відвідувач оформив покупку. В даному випадку перед розробкою проводиться глибокий аналіз цільової аудиторії, підбираються й тестуються рішення, підлеглі основним принципам юзабіліті.

Хороший дизайн — це зручний дизайн. Якщо відвідувачі не зможуть знайти потрібну інформацію за кілька кліків, інтерфейс не виконує своє завдання, не спрощує взаємодію з сайтом. Тому при розробці дизайн-макетів величезна увага приділяється тому, щоб користувачі легко переміщалися по сторінках, отримуючи всю необхідну інформацію.

Сайт — невіднятна частина іміджу компанії, тому дуже важливо справити правильне враження на користувачів: поганий дизайн призводить до втрати відвідувачів та мінімізує "віддачу" веб-ресурсу. Водночас, що добре пропрацьований інтерфейс допомагає завоювати аудиторію при першому контакті.

Існує кілька способів отримати дизайн сайту. Ціна послуги варіюється в залежності від обраної механіки та складності поставленого завдання

4 способи отримати дизайн сайту
Підібрати
готовий шаблон
Існує безліч сайтів, на яких можна купити готові дизайн-макети для різних движків (CMS). Найчастіше шаблони розбиті за категоріями, тому вам не буде важко підібрати оптимальне рішення для своєї сфери діяльності. Вартість шаблонів стартує від $15.
Використати
онлайн-конструктор
Онлайн-конструктор сайту дозволяє управляти не тільки функціоналом, але і дизайном. Так, вибравши одне з популярних рішень, ви зможете зібрати сторінки всього за пару днів, витративши мінімум грошей. Попри те, що цей підхід здається простим, він містить у собі безліч підводних каменів.
Купити
дизайн у фрілансера
Співпраця з фрілансером — хороший спосіб отримати дизайн сайту. Головне — знайти компетентного виконавця, який втілить ваші побажання з урахуванням принципів юзабіліті. Ціна таких макетів куди нижче, ніж у веб-студії, але ви не отримаєте ніяких гарантій.
Замовити
унікальний дизайн
Ексклюзивний дизайн коштує дорого, але витрати на нього більш ніж виправдані: кожен макет буде створюватися під вашу цільову аудиторію з урахуванням специфіки вашого бізнесу та поставлених завдань. Кожне рішення тестується і перевіряється перед впровадженням, а кожен крок вивірений до дрібниць.
Чому вартість дизайну відрізняється

Вартість дизайну залежить від типу його розробки. Так, готові макети та конструктори стоять дійсно дешево за рахунок шаблонності рішень: ви платите за те, що було створено один раз і продається кожному бажаючому — унікальність таких рішень є вкрай низькою.

Послуги фрілансера обходяться дорожче, а макети будуть більш оригінальними. Проте в даному випадку є ризик виникнення ряду проблем при верстці — будь-які доопрацювання оцінюються окремо, хоча не виключено, що найманий фахівець просто відмовиться вносити правки.

Замовлення дизайну в веб-студії, яка займається комплексною розробкою — оптимальний вибір. Тут вся команда працює над одним проєктом, мінімізуючи ймовірність появи будь-яких недоліків: більшість проблем, які можуть вплинути на хід реалізації, попереджені ще на початковому етапі розробки. Тому в даному випадку ви платите не тільки за ексклюзивність дизайну, але і за гарантію якості.

Читати далі

про те, як WhiteWeb розробляє дизайн сайту