Пошукова оптимізація (SEO)

 • Збільшення трафіку
 • Збільшення конверсії
 • Топові позиції в пошукових системах
Scroll
Пошукова оптимізація

При грамотній пошукової оптимізації Ви отримуєте:

Можливість вивести запити в основну видачу пошукових систем. Товар/послуга, що представлені на сайті, будуть доступні для інтернет-користувачів лише в тому випадку, якщо їх запити та пропозиція Вашого сайту будуть ідентичні. Головне, що клієнт швидко знаходив через пошукові системи потрібний товар/послугу, розміщені на Вашому сайті.

Збільшення трафіку. Наявність Вашої пропозиції у пошукових системах дозволить користувачам відвідувати сайт, дізнаватися більше інформації та приймати рішення про подальше оформлення запиту або замовлення. Кількість відвідувань значно збільшиться.

Збільшення конверсії. Під словом «конверсія» мається на увазі кількість скоєних відвідувачами на Вашому сайті замовлень, оформлених письмових запитів, здійснених дзвінків.

Впізнаваність товару/послуги. Чим більше інтернет-користувачів зможуть ознайомитися з Вашим сайтом через пошукові системи — тим більше рівень впізнаваності та популярності товару/послуги.

Можливість зайняти топові позиції в пошукових системах. При грамотній та професійній пошуковій оптимізації можна вивести запити по Вашому сайту у ТОП 3, ТОП 5, ТОП 10.

Пошукові системи (Google, Yandex) не люблять:

 • різні хитрощі для швидкого просування (поза правилами пошукових роботів);
 • штучне збільшення трафіку;
 • будь-які програмні помилки на сайті;
 • неграмотне текстове і графічне оформлення.

Потенційні покупці шукають Ваш товар/послугу у пошукових системах, але більше шансів на переведення ймовірного клієнта в постійного отримує сайт, що знаходиться на перших позиціях, тому:

 • Ваш сайт повинен бути у полі зору користувачів.
 • Ваш товар/послуга повинні потрапити на топові позиції пошукових систем.

Пошукова оптимізація — процес делікатний і вимагає не хаотичних дій, а виконання кожного кроку відповідно до правил (алгоритмів) пошукових систем.

Наш підхід до пошукової оптимізації:

Проаналізуємо рівень відвідуваності сайту.
Це перше, з чого починається «дружба» з пошуковими системами. Без детального аналізу поточної ситуації ми не зможемо побудувати грамотне просування. Детальний аналіз, висновки, побудова подальшої стратегії — наш перший крок.

Проаналізуємо конкурентів.
Напевно, Ваш сайт не один надає конкретний товар або послуги. Конкуренти, як і Ви, хочуть перетворити сайт в джерело доходу. Наша мета: зробити Ваш сайт лідером, а значить, збільшити дохід Вашого сайту та його популярність не тільки серед користувачів, але і у пошукових системах.

Перевіримо текстове наповнення.
Пошукові системи сприймають всю інформацію Вашого сайту, особливо текстову. Тексти, створені без урахування пошукових алгоритмів, не тільки не дозволять сайту добре проіндексувати (потрапити в основну видачу пошукових роботів), а й можуть нашкодити, зробивши сайт неблагонадійним на тривалий час. В такому випадку, пошукові системи не будуть взагалі приймати Ваш сайт в основну видачу. Вам це не потрібно. Йдемо далі.

Підберемо ключові запити.
Успіх пошукової оптимізації неможливий без підбору ключових запитів, за якими користувачі будуть знаходити Ваш товар/послугу. При підборі ми врахуємо головні особливості: попит, кількість конкурентів, позиції того чи іншого запиту пів час аналізу.

Зареєструємо Ваш сайт в «білих» каталогах.
Ми розмістимо посилання на Ваш сайт тільки в тих каталогах, які шанують пошукові системи Google та Yandex. На Вас будуть посилатися розкручені сайти, а це Вам плюс до карми і майбутнього успіху сайту.

З нашого боку:

 • максимальне охоплення Вашої потенційної аудиторії;
 • ретельний підбір ключових запитів;
 • вивід на пріоритетні позиції у пошукових системах;
 • використання тільки «білих» методів пошукової оптимізації;
 • детальний звіт про виконану роботу та результати.
В ході роботи ми з задоволенням відповімо на Ваші питання та надамо консультацію для успішного просування сайту у майбутньому.
Замовити SEO для вашого сайту